cialis online viagra bestellen kamagra jelly

GIDA360 EFE – seminer

seminer

Home / seminer
Web_Banner

satınalmada sözleşme yönetimi

MuratHoca
Umut_Hoca

15 yıldır 7 ülkede, 260’ın üzerinde noktaya düzenli olarak lezzet ulaştıran BTA, 6.500 farklı ürünü 700 farklı tedarikçiden temin etmektedir. Böyle bir yapının tedarik zincirini yönetirken, bu konuda özellikle gıda sektörüne yönelik bir oluşum olmadığını fark eder. Yaşanan pek çok sorun vardır ancak herkes kendi çözümünü kendisi üretmeye çalışmakta ya da akademik bilgiler sektöre adapte edilmeye çalışılmaktadır.

Bu nedenle, konuyla ilgili öncülük etmek isteyen BTA ve Gıda 360, her oturumda farklı bir konu başlığının ele alındığı buluşmalar serisi organize etmeye başlamıştır.

İlki 12 Kasım’da TAV Airport Otel’de gerçekleşen buluşmada, genel olarak satınalma yöntemleri ve satınalma doğrularından bahsedilmiştir. Bundan sonraki buluşmaların içeriklerinin, katılımcılardan gelecek talebe göre organize edileceğinin duyurulması üzerine, katılımcılar, sözleşme yönetimi konusunun ele alınmasını talep etmiştir.

11 Aralık 2015 Cuma günü gerçekleşen ikinci buluşmada “Satınalmada Sözleşme Yönetimi” konusu ele alınmış, konunun önemi nedeniyle daha derinlemesine konuşulmasına karar verilmiştir. Bu amaçla “Satınalmada Sözleşme Yönetimi” konusunun case study şeklinde ele alınacağı ve İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bİlim Dalı Başkanı Prof.Dr. Murat Erdal ve Yrd.Doç.Dr. Umut Yeniocak’ın konuşmacı olarak katılacağı seminerde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Katılım sınırlı olduğundan, aşağıdaki mail adresine katılımınızı iletmeniz gerekmektedir.

Tarih: 25 Şubat 2016 Perşembe

Saat: 13:00 – 16:00 arası

Yer: Mutfak Sanatları Akademisi – Beybi Giz Plaza – Maslak

Bilgi için: seminer@gida360.com.tr

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

OKUNMUYOR MU? METNI DEGISTIR captcha txt

ARAMAK ISTEDIGINIZ KELIMEYI YAZIN VE ENTER TUSUNA BASINIZ